Novosti

Mali Medo! Najava ...

Pred nama je plivačko natjecanje „Mali medo“ u organizaciji Plivačkog kluba Medveščak na bazenu Jelkovec. Natjecanje se održava u:

- subotu - početak u 16.00 sati i

- nedjelju - jutarnji program počinje od 09.00 sati, a popodnevni program u 16.00 sati.

U konkurenciji najboljih kadeta iz Hrvatske boje našeg kluba braniti će sljedeći plivači i plivačice: Nikola Đurđević, Fabijan Junaci, Luka Domović, Noa Bučko, Bruno Živković, Filip Vilenica, Ivica Patrun, Sven Siladić, Jakov Zadro, Klara Pustahija, Nika Ivče i Nika Rušnov.

Sretno svim vukovima u nadolazećim izazovima!!!

O nama

Poštovani prijatelji plivanja,

nakon dovršetka i puštanja u pogon bazena u Utrinama (2004.), konačno su zadovoljeni i osnovni uvjeti za pokretanje vlastite škole plivanja čime je naš klub otvorio novo poglavlje stvaranja te vjerujemo da sa svojim radom i zadovoljnim članovima i dalje dostojno prezentiratiramo svoj grad kao i do sada.

Info

Plivački klub Novi Zagreb

Adresa: Kombolova 4 a, 10010 Zagreb

Fax: 01/ 6521 912

E-mail: swimzg@swimzg.hr

Pratite nas