Novosti

LIma kup, Vukovar - izvješće trenerice

17. McDonald`s Lima kup u organizaciji PK Osijek Žito, održan je u subotu 28.04.2018. na bazenu Plivalište Vukovar. Plivalo se u 25 metarskom bazenu s osam pruga.

Naš klub predstavljalo je 45 vukova, a plivalo se u 4 starosne kategorije. Unatoč ranom buđenju i kretanju u 5:00 ujutro, plivačice i plivači pokazali su da su u dobroj formi i osvojili 11 pojedinačnih medalja. Osim toga, naša štafeta osvojila je i prvo mjesto na 8 x 50 m slobodno.

Čestitamo svima koji su sudjelovali, a posebno našim osvajačima medalja:

50 m leptir:

Anja Štark (2. mjesto, kategorija C)

Bruno Živković (2. mjesto, kategorija A)

Jakov Zadro (1. mjesto, kategorija C)

50 m leđno:

Klara Pustahija (1. mjesto, kategorija A)

Anja Štark (1. mjesto, kategorija C)

50 m prsno:

Klara Pustahija (3. mjesto, kategorija A)

50 m slobodno:

Jakov Zadro (2. mjesto, kategorija C)

ŠTAFETA 8 x 50 m slobodno – 1. mjesto u sastavu: Bruno Živković, Ela Cippico, David Bursać, Ivona Borić, Jakov Zadro, Anja Štark, Matej Domović i Klara Pustahija

Zbrojem svih isplivanih vremena, naša Klara Pustahija osvojila je 1. mjesto ukupno u svojoj kategoriji, Nika Ivče 3. mjesto, Anja Štark 2. mjesto, a Bruno Živković 3. mjesto.