Novosti

Regionalno prvenstvo RH za mlađe kadete i početnike, izvješće trenera

Proteklog vikenda, 16. i 17. lipnja 2018. godine, u organizaciji Zagrebačkog plivačkog saveza održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske (regija 3) za mlađe kadete i početnike. Plivalo se u 50 – metarskom bazenu (PVC Mladost), a natjecanje je održano u tri programa.

Na natjecanju je sudjelovalo više od 420 plivačica i plivača iz 11 gradskih klubova. Plivački Klub Novi Zagreb predstavljalo je ukupno 42 plivačica i plivača. Osvojili smo 5 medalja, a naš Klub je u kategoriji početnika u ekipnom poretku zauzeo ukupno 5. mjesto.

Svakako trebamo čestitati našim najuspješnijim osvajačima medalja i njihovim trenerima, ali i svima koji su dali sve od sebe i isplivali svoja najbolja vremena.

Osvajači medalja za PK Novi Zagreb:

David Sarić

  • 100 m prsno, 3. mjesto, početnici
  • 50 m prsno, 3. mjesto, početnici

Anja Štark

  • 100 m leptir, 2. mjesto, mlađe kadetkinje
  • 200 m mješovito, 2. mjesto, mlađe kadetkinje
  • 200 m prsno, 3. mjesto, mlađe kadetkinje

Rezultate natjecanja u cijelosti možete pronaći na stranicama Hrvatskog plivačkog saveza.

Maja Šekoranja, prof.

O nama

Poštovani prijatelji plivanja,

nakon dovršetka i puštanja u pogon bazena u Utrinama (2004.), konačno su zadovoljeni i osnovni uvjeti za pokretanje vlastite škole plivanja čime je naš klub otvorio novo poglavlje stvaranja te vjerujemo da sa svojim radom i zadovoljnim članovima i dalje dostojno prezentiratiramo svoj grad kao i do sada.

Info

Plivački klub Novi Zagreb

Adresa: Kombolova 4 a, 10010 Zagreb

Fax: 01/ 6521 912

E-mail: swimzg@swimzg.hr

Pratite nas