Novosti

Regionalno prvenstvo RH, Regija 3 - izvješće trenera

Dana 15 i 16. veljače 2020. na bazenu Utrina održalo se Regionalno  prvenstvo za početnike – regija 3. Na prvenstvu je sudjelovalo 200 plivača i plivačica iz zagrebačkih plivačkih klubova. Plivački klub Novi Zagreb predstavljale su 2 plivačice i 13 plivača. U jakoj konkurenciji osvojeno je 8 medalja.

Odin Odak je postalo dvostruki prvak Regije 3  (Grad Zagreb) u disciplinama 50 i 100  metara prsno, dok je u disciplini 100 i 200 metara kraul te 100 metara mješovito zauzeo 2. mjesto. U disciplini 50m delfin zauzeo je 3. mjesto.

Jakov Bursać osvojio je 3. mjesto u disciplini 50m slobodno.

Muška štafeta 4x50m slobodno u sastavu: Jakov Bursać, Noa Lugarić, Luka Galešić, Odin Odak osvojila je 3. mjesto.

Za Pk Novi Zagreb još su nastupili: Maša Brdar, Sara Hruškar, Antonio Kosić, Luka Rafael Kišiček, Maks Havranek, Marko Krajina, Filip Apostolovski, Luka Tawfiq, Luka Bumbar, Vid Kunstek i Vito Posavec.

Sportski pozdrav do sljedećeg druženja!!!