Novosti

Pokrovitelj Mitinga sv. Patrika 2020 - Gradska skupština Grada Zagreba

S veseljem javljamo kako smo dobili obavjest Odbora za javna priznanja Gradske skupštine Grada Zagreba o prihvaćanju pokroviteljstva nad 16. plivačkom mitingu za najmlađe ˝Miting sv. Patrika 2020.˝ koje će se održati u organizaciji našeg Kluba, na bazenu Utrina, dana 21-22.03.2020.

Najava Mitinga sv. Patrika 2020. i sve ostale info - uskoro!

Vaš i naš PK Novi Zagreb

O nama

Poštovani prijatelji plivanja,

nakon dovršetka i puštanja u pogon bazena u Utrinama (2004.), konačno su zadovoljeni i osnovni uvjeti za pokretanje vlastite škole plivanja čime je naš klub otvorio novo poglavlje stvaranja te vjerujemo da sa svojim radom i zadovoljnim članovima i dalje dostojno prezentiratiramo svoj grad kao i do sada.

Info

Plivački klub Novi Zagreb

Adresa: Kombolova 4 a, 10010 Zagreb

Fax: 01/ 6521 912

E-mail: swimzg@swimzg.hr

Pratite nas