Novosti

Natječaj za radno mjesto - trener plivanja

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO TRENERA PLIVANJA

Zagreb, 03.05.2021.

Naziv radnog mjesta: Trener plivanja

Stručni uvjeti:

- ispunjavanje uvjeta propisanih Zakonom o športu i drugim odgovarajućim propisima,

- razina stručne spreme: VSS/VŠS/Plivačko učilište,

- vrsta stručne spreme: kineziološke/trenerske struke.

 Poželjno iskustvo i osobine:

- iskustvo u trenerskom poslu - prednost plivanje i/ ili voditeljsko iskustvo,

- znanje stranih jezika – prednost engleski jezik,

- dokazani smisao za organizaciju, točnost i pravovremenost,

- izvrsne sposobnosti komunikacije i organizacije, fleksibilnost, iznimna volja za učenje,

- dokazana izvrsnost u timskom radu,

- poznavanje rada na računalu (MS Office).

 Opis radnog mjesta:

- priprema i provedba treninga u skladu s Planom rada Kluba,

- samostalno vodi treninge grupa za koje je zadužen,

- vođenje evidencije o sudjelovanju sportaša na treninzima, pripremama i natjecanjima,

- skrb o pravovremenosti sportskih liječničkih pregleda,

- vođenje sportaša tijekom nastupa na natjecanjima,

- izrada, analiza i redovito izvještavanje nadređenih o radu zaduženih grupa,

- sudjeluje u organizaciji i provedbi natjecanja, priprema i drugih aktivnosti Kluba,

- po potrebi obavlja i druge poslove koje mu odredi UO Kluba ili Glavni trener u dogovoru s UO, a koji su u svezi s poslovima za koje se radni odnos zasniva.

 Vrsta posla:

Posao na određeno vrijeme – puno radno vrijeme s mogućnošću ostvarenja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.

Stimulativna primanja i mogućnost napretka.

Natječaj je otvoren do 01.06.2021.

Prijavi priložiti životopis i presliku diplome o stečenoj stručnoj spremi.

Prijavu poslati putem e-maila na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Plivački klub Novi Zagreb obvezuje se na najviši stupanj diskrecije za sve pristigle prijave za predmetni natječaj.

O nama

Poštovani prijatelji plivanja,

nakon dovršetka i puštanja u pogon bazena u Utrinama (2004.), konačno su zadovoljeni i osnovni uvjeti za pokretanje vlastite škole plivanja čime je naš klub otvorio novo poglavlje stvaranja te vjerujemo da sa svojim radom i zadovoljnim članovima i dalje dostojno prezentiratiramo svoj grad kao i do sada.

Info

Plivački klub Novi Zagreb

Adresa: Kombolova 4 a, 10010 Zagreb

Fax: 01/ 6521 912

E-mail: swimzg@swimzg.hr

Pratite nas