Novosti

Prvenstvo RH za dobne skupine - završno izvješće trenera o izvrsnim nastupima, medaljama i ....

Zadnjih dana srpnja, u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske u plivanju u organizaciji Zagrebačkog plivačkog saveza i HPS-a. Na natjecanju se sudjelovalo 400 najboljih plivača iz Hrvatske. Plivački klub Novi Zagreb je predstavljalo 11 plivačica i plivača koji su kroz sezonu isplivali limit za nastup na Prvenstvu Hrvatske. U izuzetno jakoj konkurenciji naši plivači su ostvarili odlične rezultate. Naime, osvojene su prve zlatne juniorske, ali i prve mlađe seniorske i seniorske medalje, te prva juniorska medalja u štafetnoj utrci.

• 1. mjesto na 100 metara prsno u kategoriji mlađih juniorki

Štafeta juniora u disciplini 4x100 slobodno u sastavu Bruno Živković, Noa Bučko, Luka Domović i Ivica Patrun osvojila je 3. mjesto.

U ekipnom poretku Prvenstva RH plivači su zauzeli 12. mjesto sa osvojenih 248 bodova, dok su plivačice zauzele još bolji plasman 10. mjesto sa bodom više od plivača 249 bodova.

Čestitke svim plivačima i plivačicama i ugodan odmor!